Večer s Andersenem

Noc s Andersenem 2018

Ještě než otevřeme Včelí svět v nové turistické sezóně, Vás srdečně zveme společně s Vodním domem na akci na podporu dětského čtenářství letos netradičně nazvanou Večer s Andersenem. Akce začíná v 19:00 ve Včelím světě a končit bude ve 23:00 ve Vodním domě.

Ve Včelím světě na vás čeká výtvarná dílnička, čtenářský koutek a hledání prvních indicií. Na trasu za pokladem se můžete vydat vždy v celou hodinu v 19:00, 20:00 a 21:00 hodin. Cesta povede od Včelího světa na konec obce Hulice, kde u křížku odbočíte na polní cestu a vydáte se po cestě přímo do Vodního domu. Za pěkného počasí bude trasa označená světýlky a budou na vás a vaše děti čekat úkoly a pohádkový průvodce, hledat budete indicie, které vás dovedou až do cíle k pokladu.

Ve Vodním domě budeme promítat krátké filmy o přírodě pro děti, budeme malovat a hledat poklad. Na každého dětského čtenáře čeká malý dárek.

Pokud se na trasu chcete vydat až za tmy, doporučujeme s sebou čelovku, lampion nebo lucerničku, kterou si budete moci namalovat ve Včelím světě.

Doporučujeme svou účast potvrdit na emailu vodnidum@csop.cz.

Noc s Andersenem 2018

Archiv